Ogłoszenia parafialne 15.12.2013 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 3. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 4. –Pan Jan Woda; Podłęże, ul. Wielicka od p. Wodów do p. Rynduch
  • Dziś w naszym kościele gościmy ks. bpa Mariana Buczka z Charkowa na Ukrainie. W ramach naszej pomocy Kościołowi na Wschodzie przekażemy ks. biskupowi  ofiarę z niedzielnej tacy.
  • Po każdej Mszy św. młodzież ze scholi rozprowadza świąteczne ozdoby choinkowe. Dobrowolne ofiary zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych.
  • Również dzisiaj rodzice i dzieci ze Szkoły Podstawowej zapraszają na kiermasz ozdób świątecznych.
  • W środę 18. grudnia w naszej parafii dzień spowiedzi przedświątecznej. Z Sakramentu Pokuty będzie można skorzystać w godzinach od 10.00 do 12.00, od 14.30 do 16.00 oraz od 16.30 do 18.00.
  • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Dziękujemy Rejonowym, którzy roznieśli opłatki wigilijne, a także tym, którzy je przyjęli. Przypominamy, że w zakrystii można jeszcze odebrać opłatki przeznaczone dla rejonów oraz świece Caritas.
  • Przypominamy o tegorocznym konkursie na Najpiękniejszą Szopkę. Prace można składać do soboty 21. grudnia.
  • Już dziś ks. Kard. Stanisław Dziwisz serdecznie zaprasza wszystkie rodziny oraz dzieci i młodzież zrzeszoną w duszpasterstwie parafialnym (Służbę Liturgiczną Ołtarza, Scholę, Oazę, Grupy Apostolskie, Koła Misyjne) do wzięcia udziału w uroczystości zaświecenia Choinki pod Oknem Papieskim w sobotę, 21 grudnia br. o godzinie 16:00. Będzie to okazja do wspólnego spotkania, kolędowania, i wejścia w klimat Świąt Bożego Narodzenia.