Rejony sprzątania kościoła

Nr rejonu
Opiekun rejonu
Należą do rejonu
1.Danuta PająkPodłęże, za kościołem od p. Szymańskich do p. Trojanów
2.Tadeusz SzybińskiPodłęże, ul. Wielicka od p. Augustynowiczów do p. Mielców
3.Krzysztof KrupińskiPodłęże, ul. Wielicka od p. Grelów do p. Mierzyńskich
4.Jan WodaPodłęże, ul. Wielicka od p. Wodów do p. Rynduch
5.Artur RybackiPodłęże, ul. Wielicka od p. Ireny Nowak do p. Janiczaków
6.Janina MotorPodłęże, ul. Staropocztowa i dobrowolnie Podcegielnia
7.Barbara GolonkaPodłęże, ul. Kręta, tzw. Małe Osiedle
8.Ryszard BigajPodłęże, od p. Kapustów do p. Bigajów
9.P. Kruszyna-KrępaPodłęże, od p. Lebiestów do p. Wilkoszów
10.Józef KleszczyńskiPodłęże, od p. Dyl do p. Augustynków
11.Teresa PilchPodłęże, od p. Kubackich do p. Barnatów
12.Zofia WojanekPodłęże, od p. Wojanków do p. Grochotów
13.Małgorzata WykurzPodłęże, od p. Wykurz do p. Karasińskich
14.Leopold KocońPodłęże, od p. Twardoszów do p. Wołowiczów
15.Lucyna JasińskaPodłęże, od p. Bednarczyków do p. Czaplaków
16.Władysław BąkPodłęże, ul. Wielicka lewa strona, od ul. Kolejowej do p. Bąk
17.Alicja ChojnackaPodłęże, ul. Jasna
18.Zofia HorodyńskaPodłęże, ul. Stawowa
19.Bożena ŻurekPodłęże, oba budynki stacyjne
20.Bogdan SowaPodłęże, ul. Kolejowa, prawa strona
21.Leszek WojciechowskiPodłęże, ul. Kolejowa, lewa strona
22.Alicja ŁagowskaPodłęże, ul. Środkowa, od ul. Kolejowej do p. Augustyn
23.Zofia KaczmarczykPodłęże, ul. Środkowa, od p. Krawczyków do p. Kaczmarczyków
24.Władysław PtasznikPodłęże, ul. Kapliczna, od ul. Wielickiej do pana Jana Ciastonia i pana Władysława Ptasznika
25.Józef KlimekPodłęże, ul. Kapliczna, od p. Szewczyków do p. Nowaków
26.Roman CiośPodłęże, ul. Kapliczna, od p. Rypel do p. Cioś
27.Maria StósPodłęże, ul. Wąska, od ul. Kolejowej obie strony do p. Jała i Basista
28.Teresa WaśPodłęże, ul. Wąska, prawa strona
29.Grażyna KlimaPodłęże, ul. Wąska, lewa strona
30.Jacek SzelągPodłęże, ul. Krótka, prawa strona
31.Tomasz NowakPodłęże, ul. Krótka, lewa strona
32.Antoni BuczekPodłęże, od p. Buczków do odcinka sieci
33.Anita BogońPodłęże, ul. Grabska, od pani Urban do p. Bratiig
Podłęże, ul. Torowa, od p. Szewczyków do p. Kaletów
34.Anna KrystianPodłęże, za mostem, od p. Christów do p. Wcisłów
35.Marek JeleńPodłęże, Trawniki, od p. Pilch do p. Wyrwa i od p. Lisowskich do p. Taborskich
36.Weronika MakuchPodłęże, Trawniki, od p. Biernatów do p. Piskorz-Cioś
37.Piotr PiszczkiewiczPodłęże, Trawniki, od p. Wojasów do p. Szelągów
38.Andrzej SzelągPodłęże, Sopoty, od p. Szewczyków do p. Pilchów
39.Marek NosalPodłęże, Sopoty, od p. Mitków do p. Kaźmierczyków
40.Edward GrochotPodłęże, Balachówka, od p. Grochot do p. Żaków
41.Stanisław KlimaPodłęże, Balachówka, od p. Klimów do p. Śliwów
42.Renata AugustynekPodłęże, Balachówka, od p. Augustynek do p. Kuśnierzów
43.Danuta FindaPodłęże, Rudzica, od p. Szeląg-Nowak do p. Burda-Nowak
44.Aleksandra KrzemieńPodłęże, Rudzica, od pani Krzemień do p. Kollarów
45.Maria JachimczakPodłęże, Rudzica, od p. Brodów do p. Muchów
46.Krystyna RakoczyPodłęże, Rudzica, od p. Cubanów do p. Korniów
47.Genowefa WięcławZakrzów, ul. Sportowa, od p. Ptaszników do p. Marków
48.Lucyna ŚliwaZakrzów, Piaski
49.Krystyna LeśniakZakrzów, Turówka
50.Joanna KoziołZakrzów, ul. Węgrzecka, prawa strona
51.Maria MłyńskaZakrzów, ul. Węgrzecka, lewa strona
52.Wojciech CiastońZakrzów, ul. Wielicka, od p. Czaplaków do p. Paluchów
53.Angelika PorębskaZakrzowiec, od p. Porębskich do p. Targosz
54.Katarzyna BobekZakrzowiec, od p. Pilchów do p. Czaplaków
55.Danuta BuczekZakrzowiec, od p. Krystianów do p. Szefer
56.Teofila KojderZakrzowiec, ul. Stawowa, od p. Flaków do p. Piotrowskich
57.Bogumiła JuszczykZakrzowiec, od p. Kluzków do p. Kasprzyków
58.Cecylia ŁachZakrzowiec, od p. Myszków do p. Kleszczyńskich
59.Wioletta NowakZakrzowiec i życzliwi parafii w Podłężu
60.Paweł i Dominika KlimczakZakrzowiec – nowe bloki