Intencje Mszy św.

Piątek (08.02)

godz. 7.00

+ Stanisławę Szewczyk w intencji od bratanicy Kasi z rodziną

godz. 17.00

+ Józefa Ochońskiego w intencji od siostry Mieczysławy Żądło z Biskupic

 

Sobota (09.02)

godz. 7.00

+ Antoniego i Juliannę Szeląg, Ryszarda Rogodę

godz. 17.00

W intencji kobiet w stanie błogosławionym i rodzin pragnących dziecka

 

Niedziela (10.02)

godz. 7.00

W intencjach do Bożego Miłosierdzia

godz. 9.00

+ Bogdana Pałkowskiego w 11. rocznicę śmierci w intencji od żony i syna z rodziną

godz. 11.00

W intencji Parafian, Ofiarodawców i Gości

godz. 17.00

+ Krzysztofa Kubas w intencji od kuzynów Zuzi, Kubusia i Madzi

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 11.02 – 17.02.2019

Poniedziałek (11.02)

godz. 7.00

+ Władysławę Szewczyk w intencji od chrześniaka Bogusława z rodziną

godz. 9.00

W intencji chorych

godz. 17.00

+ Adama Krystian w intencji od Rady Parafialnej

 

Wtorek (12.02)

godz. 7.00

+ Jadwigę Ciastoń w intencji od rodziny Christów

godz. 17.00

+ Adama Kubacka w intencji od brata Leonarda Kubacka z rodziną

 

Środa (13.02)

godz. 7.00

+ Julię Kuc w 2. rocznicę śmierci w intencji od męża

godz. 17.00

+ Agnieszkę Ślusarek w intencji od Magdaleny i Marcina z rodziną

 

Czwartek (14.02)

godz. 7.00

+ Emilię i Stanisława Suślik oraz syna Bogusława

godz. 17.00

+ Marię Czyż w intencji od koleżanki Stanisławy z córkami

 

Piątek (15.02)

godz. 7.00

+ Jerzego Sochackiego w intencji od Marii i Władysława Sromek z rodziną

godz. 17.00

+ Bronisława Kaletę w intencji od rodziny Krystian i Wróblewskich

 

Sobota (16.02)

godz. 7.00

Dziękczynna za 35 lat życia z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny

godz. 17.00

+ Józefę i Kazimierza Dańda, Józefę i Tadeusza Latosińskich

 

Niedziela (17.02)

godz. 7.00

W intencjach do Bożego Miłosierdzia

godz. 9.00

+ Konstantego Klimę w rocznicę śmierci i żonę Stanisławę

godz. 11.00

W intencji Parafian, Ofiarodawców i Gości

godz. 17.00

+ Tadeusza Lewińskiego i Tadeusza Lewińskiego syna

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 18.02 – 24.02.2019

Poniedziałek (18.02)

godz. 7.00

+ Janinę Wilkosz w intencji od sąsiadów z ul. Piaski z Podłęża

godz. 17.00

+ Antoniego Ciastoń w 15. rocznicę śmierci i żonę Jadwigę

 

Wtorek (19.02)

godz. 7.00

+ Krystynę Szybińską w intencji od Lucyny i Zdzisławy Lutomi z rodziną

godz. 17.00

+ Jana Szybińskiego w intencji od żony z dziećmi

 

Środa (20.02)

godz. 7.00

+ Edwarda Więsek w intencji od Zofii Babral z rodziną

godz. 17.00

+ Elżbietę Żak w intencji od Anity i Kubusia

 

Czwartek (21.02)

godz. 7.00

+ Dorotę Jagła w intencji od rodziny Kmiecików

godz. 17.00

+ Bronisława Małek w 20. rocznicę śmierci

 

Piątek (22.02)

godz. 7.00

+ Stanisława Pilch w intencji od rodziny Ogińskich

godz. 17.00

+ Andrzeja Mardyłę

 

Sobota (23.02)

godz. 7.00

+ Władysławę Szewczyk w intencji od córki Marty z rodziną

godz. 17.00

+ Józefa Smoleń w 4. rocznicę śmierci

 

Niedziela (24.02)

godz. 7.00

W intencjach do Bożego Miłosierdzia

godz. 9.00

+ Tadeusza Kwiecińskiego w 18. rocznicę śmierci

godz. 11.00

W intencji Parafian, Ofiarodawców i Gości

godz. 17.00

+ Zofię i Stanisława Moryc