Ogłoszenia parafialne 14.04.2024

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 kwietnia 2024 roku

 

  1. Dziś w trzecią niedzielę Wielkanocy w Polsce obchodzona jest po raz kolejny Niedziela Biblijna. Zachęcamy do lektury i medytacji tekstów Pisma Świętego. Niech będzie to czas szczególnego zasłuchania i rozważania słowa Pana.

 

  1. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 25 za sprzątanie i złożoną ofiarę w wysokości 320 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na piątek do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 26; P. Roman Cioś; Podłęże, ul. Kapliczna, od P. Rypel do P. Cioś.

 

  1. Dziś Przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają dobrowolne ofiary na dalsze prace w naszym kościele. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

 

  1. W Środę Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1700.

 

  1. W sobotę, 20 kwietnia po Mszy św. o godz.1700 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas czwartych przed rocznicą Pierwszej Komunii.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy opieki Matki Bożej i św. Patronów.