Ogłoszenia parafialne, 10.11.2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 32. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 10.11.2019 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 16. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 17., Halina Sowa, Podłęże, ul. Jasna
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    W poniedziałek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
    We wtorek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
    W środę – wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • Rada Parafialna podczas kwesty na cmentarzu w czasie Dnia Wszystkich Świętych zebrała 5 579 zł. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe.
  • W poniedziałek obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.30 i Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • W każdą sobotę miesiąca zaczynając od soboty 9. listopada na cmentarzu o godz. 8.30 czytamy wypominki cmentarne, a o godz. 9.00 będzie odprawiana Msza św. za dusze wypominane w wypominkach cmentarnych.
  • W kolejną niedzielę przed i po każdej Mszy świętej przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać.
  • Od kolejnej niedzieli 17 listopada można zamawiać intencje na Msze święte na nowy rok 2020. Przyjmujemy intencje na pół roku do przodu, na drugą połowę roku intencje będzie można zamawiać od czerwca 2020.