Ogłoszenia parafialne 08.01.2023

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

8 stycznia 2023 r.

1.Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły. Jednak w polskiej tradycji przedłużamy śpiewanie kolęd do święta Ofiarowania Pańskiego, zwanego świętem Matki Bożej Gromnicznej.

2.Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 2 za sprzątanie i złożoną ofiarę 620 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 3; P. Krzysztof Krupiński, Podłęże, ul. Wielicka od P. Grelów do P. Mierzyńskich.

3.W środę Msza święta wieczorna połączona z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.W sobotę na Mszy świętej wieczornej będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny oraz kobiet oczekujących potomstwa.

5.W niedzielę, 15 stycznia, na Mszy świętej o godz. 1100 będzie śpiewał zespół góralski „Szafrany” z Rabki-Zdroju. Po Mszy świętej odbędzie się koncert. Serdecznie zapraszamy.

6.Schola oraz chór ”Totus Tuus” zapraszają 15 stycznia na jasełka i wspólne kolędowanie które odbędą się po Mszy świętej wieczornej.

Kontynuujemy odwiedziny kolędowe parafian.

Poniedziałek 9 stycznia

Od 900 – Podłęże – ul. Kolejowa obie strony od p. Dulskich i Wojciechowskich do budynków stacyjnych, następnie ul. Stawowa od p. Wojcików do p. Jędryków, potem ul. Jasna od p. Sadko i p. Ślusarczyków obie strony do ul. Kolejowej.

Wtorek 10 stycznia

Od 1200 – Podłęże – ul. Środkowa i Kwiatowa od p. Kaczmarczyków do ul. Kolejowej.

Piątek 13 stycznia

Od 900 – Podłęże – ul. Wąska od ul. Kolejowej do ul. Kaplicznej.

Sobota 14 stycznia

Od 900 – Podłęże – ul. Rzeczna od p. Gastoł do p. Cebulskich i ul. Krótka obie strony do torów kolejowych.

Z RACJI KOLĘDY KANCELARIA BĘDZIE CZYNNA

ŚRODĘ OD 1745 DO 1845.