Ogłoszenia parafialne, 05.02.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 05.02.2017

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 50. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 51., Maria Młyńska, Zakrzów, ul. Węgrzecka, lewa strona
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy
    w piątek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakremantu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • W sobotę 11 lutego 2017 r., we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzimy XXV Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele uroczysta Msza św. dla chorych, samotnych, starszych o godz. 9.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu oraz Namaszczeniem Chorych i błogosławieństwem lourdzkim. Przed Mszą o godz. 8.30 możliwość spowiedzi. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie przy wspólnym stole, które przygotowały Panie z Zespołu Charytatywnego „Caritas”. Prosimy o przywiezienie osób chorych i starszych do kościoła na to spotkanie.
  • Za tydzień 11. lutego w sobotę i 12 lutego w niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie członków Rady na plebanii.