Ogłoszenia parafialne, 05.01.2020 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ PO NARODZENIU PAŃSKIM, 05.01.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 24. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy we wtorek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 25., Wanda Małgorzata Szybińska, Podłęże, ul. Kapliczna, od p. Szewczyków do p. Czopów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – Uroczystość Objawienia Pańskiego
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego jest przeznaczona na prace w naszym kościele.
  • Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. poświecimy kredę, kadzidło i mirrę. Składka z Uroczystości Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na misje. Przed każdą Mszą świętą młodzież ze scholi będzie rozprowadzać zestawy z kredą, kadzidłem i mirrą.
  • Jutro po Mszy świętej wieczornej zapraszamy Radę Parafialną na obowiązkowe spotkanie na plebanii i opłatek.
  • W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na ogrzewanie kościoła.
  • W kolejną niedzielę 12. stycznia po Mszy św. wieczornej zapraszamy Radę ds. Modernizacji kościoła na spotkanie opłatkowe na plebanii.