Ogłoszenia parafialne, 04.09.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 23. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 04.09.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 28. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 29., Grażyna Klima, Podłęże, ul. Wąska, lewa strona
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w czwartek – Święto Narodzenia NMP
  w piątek – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • W drugą sobotę miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św. w intencji kobiet w stanie błogosławionym i Rodzin pragnących dziecka.
 • W przyszłą sobotę po Mszy świętej wieczornej zapraszamy Rejon nr 60, Zakrzowiec bloki z Rejonowymi Państwem Pawłem i Dominiką Klimczak, aby przyjąć relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
 • W przyszłą niedzielę 11. września zapraszamy na uroczystą Mszę św. „dożynkową” o godz. 11.00. W tym roku o zewnętrzną oprawę uroczystości zadbają parafianie z Zakrzowa.
 • Informujemy, że w przyszłą niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • Wakacje dobiegły już końca. Umocnieni przeżytymi rekolekcjami wakacyjnymi, schola oraz Liturgiczna Służba Ołtarza rozpoczynają kolejny rok formacyjny. Zapraszamy wszystkie dzieci od 3 klasy wzwyż na spotkanie organizacyjne podczas którego odbędą się zapisy do scholi oraz chłopców z klas drugich i starszych, którzy chcą być ministrantami. Spotkanie odbędzie się w sobotę 10. września o godz. 11.00 w salce pod kościołem. Serdecznie zapraszamy.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice zaprasza wszystkich mieszkańców na Święto Organizacji Pozarządowych, 11 września 2016 roku od godz. 14.00. W programie m.in.: koncerty i pokazy stowarzyszeń na scenie przy Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa, gry i zabawy dla dzieci, zawody strzeleckie, konkursy.