Ogłoszenia parafialne 04.02.2024

PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

4 lutego 2024 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

2.Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 6-7 za sprzątanie i złożona ofiarę w wysokości 1100 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na piątek do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 8-10; P. Ryszard Bigaj, P. Agata Waś, P. Janusz Kleszczyński, Podłęże od P. Kapustów do P. Bigajów i od P. Lebiestów do P. Augustynków.

3.W sobotę, 10 lutego, będzie Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia o godz. 1000.Okazja do spowiedzi od godz. 930. Prosimy pomóc chorym w dotarciu do kościoła.

4.W niedzielę za tydzień Przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów ogrzewania.

5.W niedzielę, 11 lutego, na Mszy św. o godz. 1100 będzie poświecenie książeczek dla dzieci z klas III przygotowujących się pierwszej spowiedzi i komunii świętej. Po Mszy św. krótkie spotkanie z rodzicami.

6.Sołtys Podłęża informuje mieszkańców, że nakazy podatkowe na rok 2024 będą wydawane w Sołtysówce w poniedziałek 5 lutego w godzinach od 1500 – 1800.

7.Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich. Polecamy „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzielę” a dla dzieci miesięcznik „Staś”

KALENDARZ LITURGICZNY:

• Poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
  • Wtorek – wspomnienie męczenników św. Pawła Miki i Jego 25 towarzyszy.
  • Sobota  – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

8.Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Królowej Polski na każdy dzień.