Ogłoszenia parafialne 03.11.2013

W liturgii tego tygodnia wspominamy:

w poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
w sobotę – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 57. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 250 zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 58. –Pani Bogumiła Juszczyk; Zakrzowiec, od p. Kluzków do p. Kasprzyków
  • Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu, składka z dnia dzisiejszego zostanie przeznaczona na prace w naszym kościele.
  • Na Mszy św. o godz. 11.00 nastąpi wręczenie nagród dla uczestników tegorocznego Konkursu Różańcowego. Dziękujemy wszystkim dzieciom za wykonane różańce oraz Rodzicom za pomoc najmłodszym.
  • Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na cmentarzu w Dzień Wszystkich Świętych przeznaczone na prace związane z jego utrzymaniem i zagospodarowaniem.
  • Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji „Wypominek”. Jeśli w czasie modlitwy ktoś zauważy błąd w wypominaniu swoich zmarłych prosimy nas o tym powiadomić. Pełna lista zmarłych wypominanych jest również dostępna tutaj.
  • Za tydzień, 10 listopada przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na ogrzewanie naszego kościoła.