Ogłoszenia parafialne, 03.08.2014

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 37. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 38. – Pan Piotr Piszczkiewicz, Podłęże, Trawniki, od p. Wojasów do p. Szelągów
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
    w środę – Święto Przemienienia Pańskiego
    w piątek – wspomnienie św. Dominika, prezbitera
    w sobotę – Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszej parafii.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 rejon nr 8 wraz z rejonowym Panem Ryszardem Bigajem przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
  • Za tydzień Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni.
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej.