Blog Archives

Spotkanie ze św. Mikołajem

W niedzielę 4 grudnia po Mszy św. o godz. 11.00 przybędzie do naszego kościoła św. Mikołaj. Na spotkanie zapraszamy Rodziców z Dziećmi. Pomocników św. Mikołaja zapraszamy w sobotę 3 grudnia po Mszy św. wieczornej do ks. Jana.

Więcej...

Spotkanie z Rejonowymi

W niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny, które zostaną rozniesione do naszych domów. Również w niedzielę o godz. 16.00 w salce pod kościołem, odbędzie się spotkanie dla wszystkich osób pełniących funkcję Rejonowych według podziału na rejony sprzątania kościoła.

Więcej...

Spotkanie dla bierzmowanych

We środę na Mszę świętą wieczorną zapraszamy szczególnie Rodziców i młodzież przygotowującą się do bierzmowania, po Eucharystii spotkanie organizacyjne.

Więcej...

Spotkanie dla młodzieży

Wakacje dobiegły już końca. Umocnieni przeżytymi rekolekcjami wakacyjnymi, schola oraz Liturgiczna Służba Ołtarza rozpoczynają kolejny rok formacyjny. Zapraszamy wszystkie dzieci od 3 klasy wzwyż na spotkanie organizacyjne podczas którego odbędą się zapisy do scholi oraz chłopców z klas drugich i starszych, którzy chcą być ministrantami. Spotkanie odbędzie się w sobotę 10. września o godz. 11...

Więcej...