Zbiórka zużytego sprzętu

Contact:
Pomoc Kościołowi w Potrzebie - Sekcja Polska
0-22 845-17-09

Pomoc Kościołom w Potrzebie jest Stowarzyszeniem Kościoła Katolickiego, które pomaga wspólnotom Kościoła Misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów. Aby budować kolejne studnie, szkoły i szpitale prowadzimy w porozumieniu z księżmi biskupami w diecezjach całego kraju akcję zbierania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Dziś zapraszamy Waszą wspólnotę parafialną do aktywnego udziału w tej zbiórce, która będzie miała miejsce dnia 4 lutego do godz. 16.00. Zużyty sprzęt składamy na parkingu kościelnym w wyznaczonym miejscu. Zwracamy się do Was z prośbą, aby informacje o tej akcji przekazać sąsiadom i znajomym. Oddając w ustalonym miejscu i czasie zużyty sprzęt elektryczny, czy elektroniczny pozbywacie się kłopotu związanego z jego utylizacją, a zarazem dokładacie swoją cegiełkę do wielkiej akcji niesienia pomocy ludziom, będącym w potrzebie na całym świecie. Prosimy o pomoc w zebraniu od ludzi złomu – młodzież, strażaków OSP i grupy parafialne. Ta zbiórka to też wyjątkowa okazja, aby szkoły, urzędy, gminy, firmy, przedsiębiorstwa i instytucje mogły się pozbyć zużytego sprzętu otrzymując Kartę Przekazania Odpadu. Za pomoc i zebrany zużyty sprzęt z góry wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.