Ogłoszenia parafialne, 31.07.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 18. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 31.07.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 23. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości 115 zł. zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 24., Władysław Ptasznik, Podłęże, ul. Kapliczna, od ul. Wielickiej do pana Jana Ciastonia i pana Władysława Ptasznika
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
  w czwartek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  w sobotę – święto Przemienienia Pańskiego
 • Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzinom, które zdecydowały się przyjąć pielgrzymów do swoich domów, daliście świadectwo miłosierdzia i polskiej gościnności. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy z tak dużym zaangażowaniem pomagali naszym gościom w każdej potrzebie oraz parafialnemu komitetowi ŚDM za ciężką i odpowiedzialną pracę na rzecz pielgrzymów i nas wszystkich. Dziękujemy również tym, którzy wsparli finansowo pobyt pielgrzymów w naszej parafii. Za wszelkie niedogodności i kłopoty przepraszamy w imieniu swoim i pielgrzymów.
 • Spowiedź przed pierwszym piątkiem w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00
 • Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.