Ogłoszenia parafialne, 27.06.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 13. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 27.06.2021 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 41. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 100 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 42.,
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
  we wtorek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  w sobotę – święto św. Tomasza, apostoła
 • W dniu dzisiejszym składamy życzenia imieninowe ks. Janowi, jednocześnie dziękujemy za pracę w naszej parafii i życzymy opieki MB i Św. Jana Pawła II na nowej placówce
 • Dziś trwa zbiórka do puszek z przeznaczeniem dla pogorzelców z Nowej Białej.
 • W środę przypada 8. rocznica śmierci naszego proboszcza ks. Józefa Gilka
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godz. 16.30
 • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
 • W przyszłą niedzielę, 4 lipca zapraszamy na Mszę świętą o godz. 11.00 Radę Parafialną i Radę Modernizacji Kościoła na wspólną modlitwę dziękczynną za pracę na rzecz naszej parafii, później zapraszamy na poczęstunek w Zajeździe Celtyckim.
 • Już dziś informujemy, że 11 lipca o godz. 11.00 nastąpi wprowadzenie nowego Proboszcza.
 • Informujemy, że w okresie wakacyjnym od 1 lipca do końca sierpnia Msze  św. będziemy odprawiać w następującym porządku: rano o godz. 7.00 we wtorek i czwartek, a wieczorem o godz. 17.00 w pozostałe dni. W niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 17.00.
 • Na czas wakacyjnego wypoczynku i urlopów składamy serdeczne życzenia, aby ten czas dobrze wykorzystać na regenerację sił fizycznych i duchowych nie zapominając o codziennej modlitwie i Eucharystii niedzielnej.