Ogłoszenia parafialne, 19.03.2017

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 19.03.2017

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 56. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 57., Bogumiła Juszczyk, Zakrzowiec, od p. Kluzków do p. Kasprzyków
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek – uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP w sobotę – uroczystość Zwiastowania Pańskiego
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 11 230 zł, pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • Dziś na Mszę św. o godz. 11.00 szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, wraz z Rodzicami. Po Eucharystii krótkie spotkanie.
  • W dniu dzisiejszym Panie z Koła Caritas i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich rozprowadzają wielkanocne baranki w cenie 6 zł. Nadwyżki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na paczki dla najbiedniejszych z naszej parafii.
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej. W piątek zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej, wraz z Rodzicami, potem krótkie spotkanie.
  • Za tydzień rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne,  poprowadzi je ks. Władysław Pasiut. Plan rekolekcji znajduje się w przedsionku kościoła i na parafialnej stronie internetowej.
  • Przypominamy, że w przyszłą niedzielę zmieniamy czas z zimowego na letni.
  • Proszono nas o ogłoszenie: Informujemy, że 07.04.2017 r. w Ośrodku Zdrowia w Podłężu odbędzie się bezpłatne komputerowe badanie wzroku.