Ogłoszenia parafialne, 16.07.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 15. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 16.07.2017

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 13. i 14. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 15., Lucyna Jasińska, Podłęże, od p. Bednarczyków do p. Czaplaków
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w sobotę – święto św. Marii Magdaleny
  • Dziś Rada ds. modernizacji kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • Ukończyliśmy wymianę okien w naszym kościele. Zmieniono również drzwi w prezbiterium. Dziękujemy za modlitwy i wszelką pracę zarówno firmie montującej okna, jak i naszym parafianom.
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Za tydzień w sobotę po Mszy świętej wieczornej oraz w niedzielę 23 lipca – w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy św. zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na święcenie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Kierowcy, jak co roku otrzymają mały upominek, w tym roku każdy kierowca otrzyma jednorazowy alkomat.
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.