Ogłoszenia parafialne, 04.10.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 27. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 04.10.2020 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 2. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 450 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 3., Krzysztof Krupiński, Podłęże, ul. Wielicka od p. Grelów do p. Mierzyńskich
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  w środę – wspomnienie NMP Różańcowej
  w piątek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • Dziś na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci z klas III, przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. Na Mszy świętej poświęcenie i rozdanie różańców.
 • W kolejną niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary z przeznaczeniem na dalsze wykańczanie pomieszczeń w nowej części kościoła. Bóg zapłać
 • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. W tym tygodniu kwiaty do kościoła ufundowały Róże Różańcowe. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 27. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 04.10.2020 r.

 

·        Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 2. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości

W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów
z rejonu 3., Krzysztof Krupiński, Podłęże, ul. Wielicka od p. Grelów do p. Mierzyńskich

 

·        W liturgii tego tygodnia wspominamy:

w poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

w środę – wspomnienie NMP Różańcowej

w piątek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

 

·        Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.

 

·        Dziś na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci z klas III, przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. Na Mszy świętej poświęcenie i rozdanie różańców.

 

·        W kolejną niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary z przeznaczeniem na dalsze wykańczanie pomieszczeń w nowej części kościoła. Bóg zapłać

 

·        Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.