Ogłoszenia parafialne 03.03.2024

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

3 marca 2024 r.

 

1.Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne, które mają nas zbliżyć do cierpiącego za nas Chrystusa: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1630 i po Mszy wieczornej, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 1600.

2.Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki z programem tegorocznych rekolekcji, które odbędą się w dniach od 10 – 13 marca i poprowadzi je ks. dr hab. Andrzej Kielian. Zachęcamy do takiego zaplanowania czasu w czwartym tygodniu Postu, by jak najlepiej wykorzystać święty czas rekolekcyjny.

3.Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 16 za sprzątanie i złożoną ofiarę 400 zł na utrzymanie kościoła. Na piątek do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 17-18, P. Halina Sowa, P. Zofia Horodyńska, Podłęże ul. Jasna i ul. Stawowa

 4.Zapraszam Przedstawicieli Rady Parafialnej na spotkanie, które odbędzie się w środę, 6 marca, po Mszy św. wieczornej.

 5.W pierwszy czwartek, 7 marca, Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1600.

6.W piątek, 8 marca, przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Wyraźmy im naszą życzliwość jakimś dobrym słowem i drobnym gestem i nie ustawajmy w modlitwach w intencjach Kobiet. Na Mszy św. wieczornej będziemy się modlić za wszystkie kobiety w naszej parafii.

 W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

  • Poniedziałek – św. Kazimierz królewicz. Gorliwy czciciel Eucharystii i Matki Bożej.

 7.Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa kierujemy do wszystkich solenizantów i jubilatów rozpoczętego tygodnia.