Ogłoszenia parafialne, 01.09.2019 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 22. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 01.09.2019 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 5. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 6., Janina Motor, Podłęże, ul. Staropocztowa i dobrowolnie Podcegielnia
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    we wtorek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • Dziś w naszej parafii obchodzimy Dożynki. Dziękujemy parafianom z Zakrzowa za przygotowanie tegorocznej uroczystości.
  • W poniedziałek 2. września rozpoczęcie nowego roku szkolnego, Msza św. w naszym kościele o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież wraz z rodzicami, dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz wszystkich pracowników szkół. Na czas całorocznej nauki życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego, łask i światła Ducha Świętego oraz stałej opieki patronów szkół.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych w sobotę od godz. 8.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 15.30
  • W tym tygodniu przypada również pierwsza sobota miesiąca, Róże Różańcowe zapraszamy wyjątkowo w tym miesiącu 21. września na Mszę świętą poranną w związku z Tygodniem Misyjnym i wizytą Sióstr Karmelitanek Misjonarek.