Ogłoszenia parafialne 6.10.2024

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

6 października 2024 r.

1. Przez cały październik z Matką Bożą trwamy na modlitwie różańcowej. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwo różańcowe w kościele, które odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 1730.
  2. Witamy w naszej wspólnocie ks. dr hab. Jana Żelaznego, który będzie wspierał nas w posłudze. Życzymy mu błog. Bożego i opieki naszych patronów w pracy w naszej parafii.
  3. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 53-54 za sprzątanie i złożoną ofiarę w wysokości 1010 zł na kwiaty i utrzymanie kościoła. Na piątek prosimy do sprzątania Panie i Panów z rejonu 55-56; P. Danuta Buczek, p. Wiesława Maciejasz, Zakrzowiec, od P. Krystianów do P. Szefer oraz Zakrzowiec, ul. Stawowa od P. Flaków do P. Piotrowskich.
  4. Za tydzień będziemy przeżywać kolejny Dzień Papieski. Będzie to okazją do wsparcia fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Młodzież przed kościołem będzie zbierać ofiary do puszek.
  5. W niedzielę 20 października o godz. 1130 zostanie odprawiona Msza Święta Odpustowa w związku ze wspomnieniem św. Jana Pawła II – naszego Patrona. Mszy św. przewodniczył będzie i słowo Boże wygłosi Dziekan naszego dekanatu ks. dr Piotr Studnicki – Proboszcz Parafii w Zabierzowie Bocheńskim. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w uroczystościach.
  6. Za tydzień Rada Parafialna będzie zbierać dobrowolne ofiary na dalsze remonty w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.

KALENDARZ LITURGICZNY:

• poniedziałek – wspomnienie NMP Różańcowej
  • środa – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

1. Życzenia obfitości Bożej łaski, opieki Matki Bożej i św. Jana Pawła II, przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.