Wizytacja kanoniczna

img_7494

Od niedzieli przeżywaliśmy w naszej parafii święty czas biskupiej wizytacji kanonicznej. Naszą wspólnotę odwiedził w niedzielę ks. bp Jan Zając modląc się z nami na każdej Mszy świętej oraz udzielając indywidualnego błogosławieństwa każdemu z osobna. Ks. bp Jan w czasie swojej wizytacji spotkał się z wieloma grupami parafialnymi, odwiedził też trzy rodziny wielodzietne oraz trzech chorych parafian. Niedzielnym popołudniem udaliśmy się z ks. biskupem na cmentarz, aby tam modlić się za naszych zmarłych. Podczas wieczornej Eucharystii ks. biskup udzielił naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. W poniedziałek z ks. bp Janem spotkali się uczniowie i nauczyciele szkoły podstawowej i gimnazjum oraz najmłodsi parafianie z naszego przedszkola.

Zapraszamy do Galerii.