Ogłoszenia Parafialne 15.05.2022

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

15 maja 2022

 

1.Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Po raz kolejny gromadzimy się na Świętej Wieczerzy, aby pokrzepiać się słowem Bożym i Chlebem eucharystycznym. Umocnieni Bożymi darami będziemy podejmować nowe wyzwania kolejnego tygodnia i dawać świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana. 

 2. Dziękujemy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za sprzątanie kościoła i  za ofiarowany Parafii ornat jako daru ołtarza. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 27; P. Maria Stós, Podłęże, ul. Wąska, od ul. Kolejowej, obie strony do P. Jała i P. Basista.

3.Zapraszam Dzieci Pierwszokomunijne w ramach Białego Tygodnia do uczestnictwa w Mszach świętych wieczornych połączonych z nabożeństwem majowym.

4.Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 Przedstawiciele Rady Parafialnej uroczyście wprowadzą do naszego kościoła relikwie św. Rity. Zapraszamy.

5.Dyrekcja Biblioteki w Niepołomicach zaprasza we wtorek na spotkanie z aktorką Emilią Krakowską. Szczegółowe informacje w gablocie.

Kalendarz liturgiczny

– poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, męczennika, głównego Patrona Polski. 

6.Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Polski.