Koncerty organowe

W roku 2011 z inicjatywy ks. Proboszcza Tomasza Boronia oraz przy współpracy i pomocy Pana Witolda Zalewskiego – organisty Królewskiej Katedry na Wawelu, w parafii odbył się pierwszy koncert organowy z udziałem wawelskiego organisty. Organizatorzy starają się, aby co roku zapraszać z koncertem znanych artystów z dziedziny muzyki organowej i sakralnej. Parafia stara się rozpropagować ten rodzaj muzyki wśród jak największej liczby osób. Trwają przygotowania do uruchomienia cyklicznego festiwalu organowego na terenie parafii i okolic.

Zdjęcia z koncertów:

Koncert organowy 2011 – Pan Witold Zalewski

Koncert organowy 2012 – Pan Witold Zalewski – organy, Pani Ludmiła Staroń – sopran

Koncert organowy 2013 – Pan prof. Roman Perucki – organy, Pani Maria Perucka – skrzypce

Koncert organowy 2014 – Pan Bogdan Narloch – organy, Pan Roman Gryń – trąbka

Koncert organowy 2015 – Pan Witold Zalewski – organy, Pan Dumitru Harea – fletnia Pana