Ogłoszenia parafialne, 31.12.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY, 31.12.2017

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 38. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy we wtorek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 39., Marek Nosal, Podłęże, Sopoty, od p. Mitków do p. Kaźmierczyków
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
  we wtorek – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła
  w sobotę – Uroczystość Objawienia Pańskiego
 • Dziś ostatni dzień starego roku. Z racji Święta Św. Rodziny na Mszę św. o godz. 11.00 szczególnie zapraszamy rodziców z dziećmi, które otrzymają specjalne błogosławieństwo. Na godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za otrzymane łaski w mijającym roku. Po Mszy św. krótkie nabożeństwo z odśpiewaniem hymnu Ciebie Boga wysławiamy, za który można uzyskać odpust zupełny.
 • W poniedziałek Nowy Rok, msze święte odprawiane będą w porządku niedzielnym. Na zakończenie każdej Mszy św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz w celu uproszenia Bożej mocy na cały rok odśpiewamy hymn O Stworzycielu Duchu przyjdź, za który można uzyskać odpust zupełny. Przypada Światowy Dzień Pokoju. Składka z Nowego Roku przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”.
 • Spowiedź przed pierwszym piątkiem w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od 15.30. Wyjazd do chorych w piatek od godz. 9.00. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
 • W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. poświecimy kredę, kadzidło i mirrę. Składka z Uroczystości Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na misje. O godz. 16.15 zapraszamy do kościoła na Jasełka w wykonaniu Służby Liturgicznej Ołtarza i scholi.
 • W pierwszą sobotę miesiąca, na Mszę św. poranną zapraszamy Róże Różańcowe, po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych oraz wspólne łamanie się opłatkiem w kościele.