Ogłoszenia parafialne, 31.01.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 31.01.2021 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 20. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 200 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 21., Leszek Wojciechowski, Podłęże, ul. Kolejowa, lewa strona
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:

we wtorek – święto Ofiarowania Pańskiego

w piątek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

w sobotę – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

  • We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego oraz XXV Dzień Życia Konsekrowanego, na każdej Mszy świętej obrzęd poświęcenia gromnic. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
  • Taca z ubiegłej niedzieli została przeznaczona na pomoc dla Chorwacji oraz na Centrum Jana Pawła II zgodnie z rozporządzeniem Arcybiskupa
  • Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godz. 16.30
  • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
    • W niedzielę 7 lutego na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy rodziców oraz dzieci z klas 3 przygotowujące się do przyjęcia pierwszej komunii świętej. Na Mszy świętej poświęcimy i rozdamy medaliki, świece gromnice i książeczki do nabożeństwa.
  • We wtorek 9 lutego na Mszę świętą o godz. 17.00 zapraszamy młodzież z klasy 8 przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy świętej krótkie spotkanie.