Ogłoszenia parafialne, 30.10.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 31. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 30.10.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 36. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 37., Piotr Piszczkiewicz, Podłęże, Trawniki, od p. Wojasów do p. Szelągów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych
  w środę – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny)
  w piątek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
 • W dniu dzisiejszym zapraszamy na koncert, który rozpocznie się o godz. 16.00. W tym roku na harfie zagra Agnieszka Kaczmarek-Bialic, a na organach Witold Zalewski. Serdecznie zapraszamy
 • We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele odprawiane będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00, o godz. 14.00 procesja na cmentarzu w czasie której będziemy odmawiać różaniec z wypominkami jednorazowymi, potem Msza święta. O godz. 17.00 Msza św. w kościele.
 • W Uroczystość Wszystkich Świętych od godz. 8.00 do godz. 14.00 przedstawiciele Rady Parafialnej będą kwestować na cmentarzu na rzecz utrzymania cmentarza i dalszej jego modernizacji. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
 • W środę Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, o 15.00 na cmentarzu i o godz. 17.00 w kościele.
 • Jak co roku 2. listopada po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.00 odbędzie się różaniec na cmentarzu prowadzony przez dzieci i młodzież z naszej parafii. W czasie nabożeństwa będziemy wspominać naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału we wspólnej modlitwie.
 • W środę 2. listopada zapraszamy młodzież klas trzecich przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na różaniec za zmarłych, który będzie odprawiany po wieczornej Mszy świętej o godz. 18.00 na cmentarzu. Wspólna modlitwa odbędzie się w ramach listopadowego spotkania przygotowującego do bierzmowania.
 • Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną w czasie Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych.
 • Z racji pierwszego piątku miesiąca spowiedź w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9.00, prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na poranną Mszę św. zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
 • W każdą sobotę miesiąca zaczynając od soboty 5. listopada na cmentarzu o godz. 9.00 będzie odprawiana Msza św. za dusze wypominane w wypominkach cmentarnych.
 • W przyszłą niedzielę 6. listopada na Mszy św. o godz. 11.00 wręczymy nagrody w Konkursie Różańcowym.
 • Za tydzień tj. 6 listopada po Mszy świętej o godz. 11.00 odbędzie się krótkie spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Bardzo prosimy o przybycie.
 • Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji „Wypominek”. Jeśli w czasie modlitwy ktoś zauważy błąd w wypominaniu swoich zmarłych prosimy nas o tym powiadomić. Pełna lista zmarłych wypominanych jest również dostępna na parafialnej stronie internetowej.