Ogłoszenia parafialne, 30.08.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 22. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 30.08.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 57. i 58. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w wysokości 440 i 390 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 59.
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy: w czwartek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • Od wtorku 1. września wracamy do porządku odprawiania Mszy św. w tygodniu rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00.
  • We wtorek 1. września rozpoczęcie nowego roku szkolnego, Msza św. w naszym kościele o godz. 8.30. Zapraszamy dzieci, młodzież wraz z rodzicami, dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz wszystkich pracowników szkoły. Pamiętajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Na czas całorocznej nauki życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego, łask i światła Ducha Świętego oraz stałej opieki patrona szkoły.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.00 dla dzieci klas IV, V, VI i VII i w piątek od godz. 16.00 dla klas VIII i wszystkich parafian.
  • W tym tygodniu przypada również pierwsza sobota miesiąca, Róże Różańcowe zapraszamy na Mszę świętą poranną, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
  • W kolejną niedzielę tj. 6 września o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. dożynkowa. W tym roku o oprawę zewnętrzną uroczystości prosimy mieszkańców Podłęża.
  • Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa przebywając wewnątrz kościoła.