Ogłoszenia parafialne, 30.08.2015 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 22. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 30.08.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 34. Za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 35. – Marek Jeleń, Podłęże, Trawniki, od p. Pilch do p. Wyrwa i od p. Lisowskich do p. Taborskich
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy
  w czwartek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
 • W poniedziałek przypada ustanowiony przez Sejm RP Dzień Solidarności i Wolności. We wtorek 76. rocznica wybuchu II wojny światowej, pamiętajmy w modlitwie o obrońcach naszej Ojczyzny. Na godz. 15.30 zapraszamy na Mszę św. na cmentarzu w intencji pomordowanych z naszej parafii.
 • Od wtorku 1. września wracamy do porządku odprawiania Mszy św. w tygodniu rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00.
 • We wtorek 1. września rozpoczęcie nowego roku szkolnego, Msza św. w naszym kościele o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież wraz z rodzicami, dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz wszystkich pracowników szkół. Na czas całorocznej nauki życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego, łask i światła Ducha Świętego oraz stałej opieki patronów szkół.
 • W czwartek rocznica śmierci ks. kard. Andrzeja Marii Deskura, przyjaciela Św. Jana Pawła II.
 • Najbliższy piątek – to pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych od godz. 9.00. Spowiedź św. w czwartek od godz. 16.30, w piątek od godz. 16.00.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
 • W sobotę 5. września zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby należeć do scholi i grupy parafialnej na Mszę św. rozpoczynającą rok formacyjny, o godz. 11.00, po Eucharystii odbędzie się spotkanie organizacyjne.
 • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na prace w naszym kościele. Na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcimy tornistry i pobłogosławimy dzieci z pierwszych klas.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Parafia p.w. 10 Tysięcy Męczenników oraz Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach zapraszają na niezwykły koncert, który rozpocznie się 6 września 2015 roku o godzinie 19.00. Na scenie w Parku Miejskim wystąpi raper Kolah. To profesjonalny muzyk z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Poprzez muzykę zachęca do stawania się lepszym człowiekiem.