Ogłoszenia parafialne 30.03.2014

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 19. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 20. – Pan Bogdan Sowa, Podłęże, ul. Kolejowa, prawa strona
 • Dziś rozpoczęliśmy Jubileuszowe Rekolekcje Parafialne. Rekolekcje potrwają do środy 2 kwietnia, według planu podanego wcześniej.
 • W środę dzień spowiedzi, która potrwa od godz. 10.00 do godz. 12.00, od godz. 14.30 do godz. 16.00 i od godz. 16.30 do godz. 18.00. Na godz. 12.00 zapraszamy chorych na Mszę św. Taca zbierana na Mszach świętych w tym dniu przeznaczona jest dla ks. rekolekcjonisty prowadzącego dom dla niewidomych mężczyzn
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, przedświąteczny wyjazd do chorych od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.
 • W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Na poranną Mszę św. zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe. Po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
 • W przyszłą niedzielę, pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach świętych krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka w tym dniu przeznaczona jest na prace  w naszym kościele.
 • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej.
 • Tak jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi prosimy o wsparcie potrzebujących z naszej parafii i składanie do kosza darów, a ofiar do puszki Caritas.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  W poniedziałek 28 kwietnia o godz. 19.30 w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach odbędzie się Widowisko teatralno-muzyczne ku czci Ojca Świętego Jana Pawła II. „Tryptyk Rzymski” recytował będzie prof. Krzysztof Globisz, zagra również kwartet smyczkowy. Bilety w cenie 35 zł za osobę. Szczegóły na ulotkach.