Ogłoszenia parafialne, 29.07.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 17. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 29.07.2018 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 5. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 6., Janina Motor, Podłęże, ul. Staropocztowa i dobrowolnie Podcegielnia
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
  w środę – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
  w sobotę – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, pierwsza rocznica śmierci ks. Tadeusza Szarka
 • W czwartek w kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”, w środę przypada również druga rocznica śmierci ks. kard Franciszka Macharskiego, prosimy o modlitwę w Jego intencji.
 • Spowiedź przed pierwszym piątkiem w piątek od godz. 16.00
 • Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
 • W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na poranną Mszę świętą szczególnie Róże Różańcowe. Po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.