Ogłoszenia parafialne, 29.06.2014

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 32. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 33. – Pani Kazimiera Sawicka, Podłęże, ul. Grabska, od pani Urban do p. Brattig
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we czwartek – Święto Św. Tomasza, Apostoła
  w piątek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
 • Dziś Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, odpust w Bodzanowie o godz. 12.00 oraz konsekracja kościoła w Woli Batorskiej na Mszy świętej odpustowej o godz. 11.30. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na „Świętopietrze” do Rzymu.
 • Dziś na Mszy świętej o godz. 11.00 rejon nr 5 wraz z rejonowym Panem Arturem Rybackim przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
 • Informujemy, że w okresie wakacyjnym od 1 lipca do końca sierpnia Msze  św. będziemy odprawiać w następującym porządku: rano o godz. 7.00 we wtorek i czwartek, a wieczorem o godz. 17.00 w pozostałe dni. W niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 17.00. W miesiącu lipcu na urlopie przebywa ks. Jan.
 • Spowiedź przed pierwszym piątkiem w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00
 • Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
 • W pierwszą sobotę miesiąca ze względu na czas wakacyjny zapraszamy wyjątkowo na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 Róże Różańcowe, po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
 • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • W przyszłą niedzielę, tj. 6 lipca o godz. 17.45 zapraszamy na coroczny Koncert Organowy w naszym kościele. W tym roku na organach wystąpi Prof. Bogdan Narloch, dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Organowego w Koszalinie oraz na trąbce Prof. Roman Gryń. Serdecznie zapraszamy.
 • Informujemy, że w zakrystii można obierać zmówione płyty CD z uroczystości prymicyjnych ks. Piotra Pilcha.
 • Na czas wakacyjnego wypoczynku i urlopów składamy serdeczne życzenia, aby ten czas dobrze wykorzystać na regenerację sił fizycznych i duchowych nie zapominając o codziennej modlitwie i Eucharystii niedzielnej.