Ogłoszenia parafialne, 29.05.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 9. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 29.05.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 13. i 14. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości 425 zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 15., Lucyna Jasińska, Podłęże, od p. Bednarczyków do p. Czaplaków
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  w środę – wspomnienie św. Justyna, męczennika
  w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
 • We wtorek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na ostatnie nabożeństwo majowe z procesją. Zapraszamy szczególnie dzieci w strojach komunijnych.
 • Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16.00. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
 • W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia: „Najmilszy Jezu”.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic.
 • W miesiącu czerwcu codziennie po wieczornej Mszy św. odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.