Ogłoszenia parafialne, 29.01.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 29.01.2017

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 49. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 50., Joanna Kozioł, Zakrzów, ul. Węgrzecka, prawa strona
  • W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
    w czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego
  • Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyjęli nas w czasie wizyty duszpasterskiej – kolędy w swoich domach. Dziękujemy za wszystkie modlitwy, rozmowy i ofiary. Niech naszym podziękowaniem będą niedzielne Msze święte do Jezusa Miłosiernego w Waszych intencjach odprawiane przez cały miesiąc luty.
  • We czwartek 2. lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego oraz XXI Dzień Życia Konsekrowanego, na Mszy świętej porannej i wieczornej obrzęd poświęcenia gromnic. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.30 oraz w piątek od godz. 16.00.
  • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
  • Dziękujemy za wyniesienie choinek oraz rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej. Prosimy do odebranie szopek konkursowych.
  • Rozpoczęły się ferie zimowe, wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy dobrego odpoczynku w zimowej aurze, nie zapominając o codziennej modlitwie i Mszy świętej niedzielnej.