Ogłoszenia parafialne, 28.10.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 30. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ,28.10.2018 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 20. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 21., Leszek Wojciechowski, Podłęże, ul. Kolejowa, lewa strona
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w czwartek – Uroczystość Wszystkich Świętych
  w piątek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny)
 • W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele odprawiane będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00, o godz. 14.00 procesja na cmentarzu w czasie której będziemy odmawiać różaniec z wypominkami jednorazowymi, potem Msza święta. O godz. 17.00 Msza św. w kościele.
 • W Uroczystość Wszystkich Świętych od godz. 8.00 do godz. 14.00 przedstawiciele Rady Parafialnej będą kwestować na cmentarzu na rzecz utrzymania cmentarza i dalszej jego modernizacji. Prosimy wszystkich nawiedzających cmentarz, przynoszących znicze i kwiaty o złożenie ofiary do puszek, z przeznaczeniem na późniejszy wywóz odpadów tj. wypalonych zniczy, donic kwiatowych i innych pozostałości. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
 • W piątek Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, o 15.00 na cmentarzu i o godz. 17.00 w kościele. Jest to też pierwszy piątek miesiąca, wyjazd do chorych od godz. 9.00
 • Jak co roku 2. listopada po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.00 odbędzie się różaniec na cmentarzu prowadzony przez dzieci i młodzież z naszej parafii. W czasie nabożeństwa będziemy wspominać naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału we wspólnej modlitwie.
 • Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną w czasie Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na poranną Mszę św. zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
 • W każdą sobotę miesiąca zaczynając od soboty 3. listopada na cmentarzu o godz. 8.30 czytamy wypominki cmentarne, a o godz. 9.00 będzie odprawiana Msza św. za dusze wypominane w wypominkach cmentarnych.
 • Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji „Wypominek”. Nowe wypominki roczne będą odczytywane od niedzieli 11. listopada.
 • Proszono nas o ogłoszenie:Koło Pszczelarzy w Niepołomicach zaprasza na XVIII Biesiadę Pszczelarską 28 października 2018 roku w piwnicach Zamku Królewskiego od godz. 15.00.