Ogłoszenia parafialne, 28.08.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 22. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 28.08.2016

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 27. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 28., Teresa Waś, Podłęże, ul. Wąska, prawa strona
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
    w czwartek – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy
    w sobotę – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • Od czwartku 1. września wracamy do porządku odprawiania Mszy św. w tygodniu rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00.
  • W czwartek 1. września rozpoczęcie nowego roku szkolnego, Msza św. w naszym kościele o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież wraz z rodzicami, dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz wszystkich pracowników szkół. Na czas całorocznej nauki życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego, łask i światła Ducha Świętego oraz stałej opieki patronów szkół. Po Mszy świętej wszyscy uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum obecni na Eucharystii na szczęśliwy początek nowego roku szkolnego otrzymają plecaki tegorocznych ŚDM.
  • Najbliższy piątek – to pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych od godz. 9.00. Spowiedź św. w czwartek od godz. 16.30, w piątek od godz. 16.00.
  • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • Informujemy, że od poniedziałku Gmina Niepołomice rozpoczyna budowę parkingu przy naszym cmentarzu, w związku z utrudnieniami prosimy o wyrozumiałość i parkowanie samochodów w obrębie Ośrodka Zdrowia.
  • Zwracamy się z prośbą do kibica piłkarskiego, który pomalował trafo na naszym parkingu o zamalowanie swojej twórczości białą farbą, prosimy jego Rodziców i innych parafian o dopilnowanie tej sprawy.
  • Proszono nas o ogłoszenie:
    Burmistrz Niepołomic i Przewodniczący Rady Miejskiej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców miasta i gminy Niepołomice na Gminne Dożynki 2016, które odbędą się w Zagórzu w niedzielę 4 września od godz. 14.00.