Ogłoszenia parafialne, 28.07.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 17. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 28.07.2019 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 60. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 1., Danuta Pająk, Podłęże, za kościołem od p. Szymańskich do p. Trojanów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie św. Marty
    w środę – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
    w czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
  • W czwartek w kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”, w czwartek przypada również druga rocznica śmierci ks. kard Franciszka Macharskiego, prosimy o modlitwę.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8.00.
  • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.