Ogłoszenia parafialne, 28.06.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 13. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 28.06.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 25. i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 26. – Roman Cioś, Podłęże, ul. Kapliczna, od p. Nowaków do p. Cioś
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  w piątek – Święto Św. Tomasza, apostoła
  w sobotę – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
 • Informujemy, że w okresie wakacyjnym od 1 lipca do końca sierpnia Msze  św. będziemy odprawiać w następującym porządku: rano o godz. 7.00 we wtorek i czwartek, a wieczorem o godz. 17.00 w pozostałe dni. W niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 17.00. W miesiącu lipcu na urlopie przebywa ks. Jan.
 • Intencje odprawiane przez ks. Jana w trakcie urlopu wywieszone są w gablocie.
 • Dziś po Mszy świętej wieczornej zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie na plebanii.
 • Spowiedź przed pierwszym piątkiem w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00
 • Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii.
 • W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy Róże Różańcowe na poranną Mszę św., po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
 • Na czas wakacyjnego wypoczynku i urlopów składamy serdeczne życzenia, aby ten czas dobrze wykorzystać na regenerację sił fizycznych i duchowych nie zapominając o codziennej modlitwie i Eucharystii niedzielnej.
 • Jak co roku odbywają się wakacyjne rekolekcje dla dzieci i młodzieży, tradycyjnie parafia dopłaca do każdego wyjeżdżającego 100 zł. Po dopłatę prosimy zgłaszać się do ks. Jana.
 • Ks. Janowi solenizantowi, z okazji minionej Uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela ,  Jego Patrona życzymy wszelkich łask od Boga, błogosławieństwo Bożego w drodze do świętości i proboszczowania.