Ogłoszenia parafialne, 28.02.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 28.02.2021 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 24. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 410 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 25., Wanda Małgorzata Szybińska, Podłęże, ul. Kapliczna, od p. Szewczyków do p. Czopów
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w czwartek – święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej
 • Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje.
 • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które będzie głosił  ks. prof. dr hab. Robert Nęcek. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo będzie transmitowane w Internecie.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź w czwartek o godz. 16.30
 • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. W tym roku tylko o godz. 16.30. Zachęcamy do prywatnego odprawiania Drogi Krzyżowej w domu.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
 • W kolejną niedzielę o godz. 11.00 odprawimy uroczystą Mszę świętą modląc się szczególnie w intencji Pani Józefy Wójtowicz obchodzącej 100 rocznicę urodzin.
 • Od 1 do 21 marca w gminie Niepołomice, parafie biorą udział w akcji Inicjatywy „Działaj w potrzebie” – WIELKANOC  Z  SERCA.  Jest to zbiórka produktów dla niepełnosprawnych  dzieci i dorosłych z naszej gminy . Zakupione rzeczy  można przynieść do kosza umieszczonego w przedsionku Kościoła.