Ogłoszenia parafialne, 27.09.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 26. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 27.09.2020 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 1. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 2., Tadeusz Szybiński, Podłęże, ul. Wielicka od p. Augustynowiczów do p. Mielców
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Wacława, męczennika
  we wtorek – święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
  w środę – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
  w czwartek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
  w piątek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
 • Od 1. do 31. października będzie odprawiane nabożeństwo różańcowe codziennie, włącznie z niedzielą, po Mszy świętej wieczornej. Dzieci po nabożeństwach będą otrzymywać naklejki. Za odmówienie 5 dziesiątek Różańca bez przerwy można uzyskać odpust zupełny. W tym roku ze względu na pandemię procesji różańcowej nie będzie. W związku z Różańcem w październiku nie będzie również adoracji przed Mszą świętą.
 • W najbliższym tygodniu Nabożeństwo Różańcowe poprowadzą:
  • w poniedziałek – Róże Różańcowe
  • we wtorek – Parafialne Koło Caritas
  • w środę – Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
  • w czwartek – kandydaci do bierzmowania
  • w piątek – dzieci
  • w sobotę – młodzież
  • w niedzielę – odmówimy wspólnie
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godz. 16.30.
 • W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na poranną Mszę świętą szczególnie Róże Różańcowe. Po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
 • W przyszłą niedzielę 4 października na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci z klas III, przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej. Na Mszy świętej poświęcenie i rozdanie różańców.
 • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.