Ogłoszenia parafialne, 27.08.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 21. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 27.08.2017

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 20. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 21., Leszek Wojciechowski, Podłęże, ul. Kolejowa, lewa strona
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  we wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  w piątek – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy
 • Od piątku 1. września wracamy do porządku odprawiania Mszy św. w tygodniu rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00.
 • Najbliższy piątek – to pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych od godz. 9.00. Spowiedź św. w piątek od godz. 16.00, jest to jednocześnie spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
 • W gablocie zostały wywieszone Msze święte pogrzebowe, które zostaną odprawione przez ks. Jachimczaka w Warszawie w Kaplicy Cudownego Medalika.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Ks. Jan Nowak zaprasza do wspólnego dziękczynienia za beatyfikację bł. ks. Władysława Bukowińskiego, Apostoła Kazachstanu, które odbędzie się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, w niedzielę 10 września 2017 roku. Uroczystej Eucharystii, o godz. 18:00 będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski. Szczególne zaproszenie kierowane jest do Chóru „Totus Tuus”.

  W dniu 10 września 2017 r. organizowany jest wyjazd na Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Odjazd autobusu o godz. 6.00 z parkingu przy kościele w Podłężu. Koszt uczestnictwa 25 zł. Zgłoszenia u organizatorów, tel. 12 281 82 70