Ogłoszenia parafialne, 27.03.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 27.03.2016

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 4. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy we wtorek i piątek Panie i Panów z rejonu 5., Artur Rybacki, Podłęże, ul. Wielicka od p. Ireny Nowak do p. Janiczaków
  • Dziękujemy tym, którzy uczestniczyli w Mszy świętej rezurekcynej: księżom, szafarzom, służbie liturgicznej ołtarza – ceremoniarzom, lektorom, ministrantom, scholi, chórowi „Totus Tuus” z panami organistami, panu kościelnemu, panom zbierającym składkę, druhnom i druhom Straży Pożarnych, wszystkim gościom i parafianom przybyłym na dzisiejszą uroczystość, chorym i cierpiącym pozostającym w domach. Po Mszy świętej wszystkie dzieci zapraszamy na słodycze przed główne drzwi kościoła, mimo, że w tym roku nie było procesji.
  • Dziękujemy ks. Janowi wraz z młodzieżą za wykonanie ciemnicy i grobu Pańskiego oraz za ofiary na kwiaty.
  • W czwartek 31. marca odbędzie się zebranie Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej, po Mszy świętej wieczornej w salce pod kościołem.
  • W ubiegłym tygodniu czterech ministrantów z naszej parafii przyjęło błogosławieństwo do pełnienia posługi lektora. Serdecznie gratulujemy i życzymy szczęść Boże.
  • Rejon nr 52. z rejonowym Panem Wojciechem Ciastoniem przyjął relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
  •  Proszono nas o ogłoszenie:
    Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Prałatowi Tomaszowi Boroniowi oraz wszystkim, który z wielką życzliwością pomagają nam w organizacji naszej akcji: „Palma dla Malgaszy”. W tym roku zebraliśmy 5 043, 51 zł. Do akcji przyłączyło się również Samorządowe Przedszkole im. Św. Kingi w Podłężu oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Parafii Podłęże. Bardzo dziękujemy. Dyrektor, Grono Pedagogiczne, uczniowie Szkoły Podstawowej w Podłężu.