Ogłoszenia parafialne, 27.01.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 3. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 27.01.2019 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 34. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 35., Marek Jeleń, Podłęże, Trawniki, od p. Pilch do p. Wyrwa i od p. Lisowskich do p. Taborskich
 • W tym tygodniu wspominamy
  w poniedziałek – wspomnienie św. Tomasz z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
  w czwartek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  w sobotę – święto Ofiarowania Pańskiego
 • Dziś na Mszy świętej o godz. 11.00 przybędzie grupa kolędowa z Domu Kultury w Zakrzowcu, aby wspólnie z nami modlić się na Mszy świętej.
 • Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyjęli nas w czasie wizyty duszpasterskiej – kolędy w swoich domach. Dziękujemy za wszystkie modlitwy, rozmowy i ofiary. Niech naszym podziękowaniem będą niedzielne Msze święte do Jezusa Miłosiernego w Waszych intencjach odprawiane przez cały miesiąc luty.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.30 oraz w piątek od godz. 16.00.
 • Prosimy mężczyzn z chóru „Totus Tuus” oraz strażaków o wyniesienie choinek w piątek 1. lutego po Mszy św. wieczornej.
 • W sobotę 2. lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego oraz XXIII Dzień Życia Konsekrowanego, na Mszy świętej porannej i wieczornej obrzęd poświęcenia gromnic. Jest to również pierwsza sobota miesiąca, na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
 • Bardzo prosimy dzieci o odebranie szopek konkursowych.