Ogłoszenia parafialne, 26.07.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 17. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 26.07.2020 r.

 • Bóg zapłać Paniom o Panom z rejonu 53. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 54., Katarzyna Bobek, Zakrzowiec, od p. Pilchów do p. Czaplaków
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w środę – wspomnienie św. Marty
  w piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
  w sobotę – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
 • Dziś w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy św. zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na błogosławienie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Kierowcy, jak co roku otrzymają mały upominek.
 • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
 • Informujemy, że prasa katolicka jest dostępna na stoliku obok świec wotywnych, ofiarę za gazety prosimy wrzucać do świecznika.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.