Ogłoszenia parafialne, 26.07.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 17. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 26.07.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 29. Za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 31. – Tomasz Nowak, Podłęże, ul. Krótka, lewa strona
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w środę – wspomnienie św. Marty
  w piątek – wspomnienie  św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
  w sobotę – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
 • Dziś w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy św. zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na święcenie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Kierowcy, jak co roku otrzymają mały upominek.
 • W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 7.00 Rejon nr 34 wraz z rejonową Panią Anną Krystian przyjął relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
 • W pierwszą sobotę zapraszamy Róże Różańcowe na Mszę św. poranną o godz. 7.00, po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
 • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieliczce poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Wszystkie niezbędne informacje można uzyskać w siedzibie PCPR w Wieliczce, ul. Daniłowicza 12. Szczegóły w gablocie przy kościele.