Ogłoszenia parafialne 26.06.2022

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 czerwca 2022

 

 1. Dzieciom i młodzieży oraz nauczycielom, wychowawcom i katechetom oraz wszystkim urlopowiczom życzymy błogosławionego wypoczynku. Pamiętajmy o dniach niedzielnych i  świątecznych oraz o szacunku dla miejsc świętych okazywanym poprzez odpowiednie zachowanie i odpowiedni strój.
 2. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 33 za sprzątanie i złożoną ofiarę 200 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na czwartek do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 34; P. Anna Krystian, Podłęże, ul. Ogrodowa, od P. Christów do P. Wcisłów.
 3. Dziękujemy ofiarodawcom IV ołtarza na Boże Ciało z Zakrzowca za złożoną ofiarę 1500 zł, która będzie przeznaczona na nowe filary marmurowe.
 4. W czwartek ostatnie nabożeństwo czerwcowe z procesją o godz. 1730.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

         – w piątek od godz. 900 pójdziemy do chorych, o godz. 1600 okazja do spowiedzi świętej.

         – w sobotę o godz. 700 Msza sw. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Matki Bożej. Na wspólną Eucharystię zapraszamy Róże Różańcowe.

 1. Informujemy, że od 1 lipca do 31 sierpnia Mszę św. będziemy sprawować, rano o godz. 700we wtorek i czwartek, a wieczorem o godz. 1700 w pozostałe dni. W niedzielę o godz. 700, 900, 1100 i 1700. Kancelaria będzie czynna w środę od 800 – 900 i w czwartek od 1745 – 1845
 2. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka przeznaczona będzie na dalsze prace w naszym kościele.
 3. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizuje 10 lipca br. wyjazd na Pielgrzymkę Radia Maryja do Częstochowy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

KALENDARZ LITURGICZNY

 • poniedziałek – wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy
 • wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
 • środa – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

     

 1. Słowa życzeń kierujemy do solenizantów i jubilatów nowego tygodnia