Ogłoszenia parafialne, 26.06.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 13. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 26.06.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 18. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 19., Bożena Żurek, Podłęże, oba budynki stacyjne
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
  w środę – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
 • Informujemy, że w okresie wakacyjnym od 4 lipca do końca sierpnia Msze  św. będziemy odprawiać w następującym porządku: rano o godz. 7.00 we wtorek i czwartek, a wieczorem o godz. 17.00 w pozostałe dni. W niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 17.00. Do połowy lipca na urlopie przebywa ks. Jan. Intencje odprawiane przez Niego w trakcie urlopu wywieszone są w gablocie.
 • Dziś po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej na plebanii.
 • Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00. Prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16.30.
 • W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy Róże Różańcowe na poranną Mszę św., po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
 • Msze święte pogrzebowe przekazane do Seminarium Duchownego oraz ks. Januszowi Bednarczykowi do Domu Księży w Swoszowicach zostały wywieszone w gablocie oraz są dostępne na stronie internetowej parafii – tutaj
 • Nasza parafia została zaproszona do Sanktuarium w Łagiewnikach na Adorację w Kaplicy Najświętszego Sakramentu, 3 lipca, w niedzielę od godz. 21.00 do 6.00 rano. Serdecznie zapraszamy.
 • Na czas wakacyjnego wypoczynku i urlopów składamy serdeczne życzenia, aby ten czas dobrze wykorzystać na regenerację sił fizycznych i duchowych nie zapominając o codziennej modlitwie i Eucharystii niedzielnej.