Ogłoszenia parafialne, 26.03.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 26.03.2017

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 57. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 58., Cecylia Łach, Zakrzowiec, od p. Myszków do p. Kleszczyńskich
  • Dziś rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do środy 29 marca, według planu podanego wcześniej. Prowadzi je ks. Władysław Pasiut, były prowincjał księży Saletynów.
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • W środę dzień spowiedzi, która potrwa od godz. 10.00 do godz. 12.00 i od godz. 15.00 do godz. 17.00. Na godz. 12.00 zapraszamy chorych i starszych na Mszę świętą. Taca zbierana na Mszach świętych w tym dniu przeznaczona jest dla ks. rekolekcjonisty.
  • W czwartek 30. marca zapraszamy do naszego kościoła na koncert „Wariacje Goldbergowskie” Jana Sebastiana Bacha na kontrabasowy kwartet smyczkowy. Koncert rozpocznie się o godz. 15.30.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej.
  • W pierwszą sobotę miesiąca na poranną Mszę świętą zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
  • Tak jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi prosimy o wsparcie potrzebujących z naszej parafii i składanie do kosza darów, a ofiar do puszki Caritas.