Ogłoszenia parafialne, 26.01.2020 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 26.01.2020 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 27. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 28., Teresa Waś, Podłęże, ul. Wąska, prawa strona
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    we wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
    w piątek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  • Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyjęli nas w czasie wizyty duszpasterskiej – kolędy w swoich domach. Dziękujemy za wszystkie modlitwy, rozmowy i ofiary. Niech naszym podziękowaniem będą niedzielne Msze święte do Jezusa Miłosiernego w Waszych intencjach odprawiane przez cały miesiąc luty.
  • Bardzo prosimy młodzież o rozebranie ozdób choinkowych w piątek o godz. 15.00, po piątkowej Mszy świętej wieczornej prosimy chórzystów o wyniesienie choinek.
  • W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca, na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
  • Bardzo prosimy dzieci o odebranie szopek konkursowych.